01.06.2014
Příbram vs. Liberec
Branky: Hušek
Rozhodčí: Lerch - Machýček, Vácha
Příbram: Kočí - Červeňák, Ježdík, Holý, Břížďala (46. Hušek) - Šrain - Hlinka (68. Sandr), Januška (77. Novák), Suchan, Junek - Štědronský (85. Mráz)
Liberec: Zachoval - Čuřík (60. Janků), Linhart, Šustr, Chlumecký - Bláha (30. Pospíšil) Otta (85. Šimek), Barac, Jakimič (65. Kukla), Knejzlík - Kaiser

Desátá výhra na závěr soutěže

Pavel Tobiáš

I svůj poslední zápas příbramští dorostenci zvládli a zakončili tak I. Dorosteneckou ligu s 10 vyhranými zápasy v řadě.
V posledním utkání přivítali příbramští dorostenci hráče Liberce. Utkání bylo velmi pohledné z obou stran a divákům se muselo líbit. V celém zápase bylo vidět spousty šancí na obou stranách. Domácí hráči byli ti šťastnější, když se v 53. minutě po rohovém kopu Junka prosadil hlavou Hušek.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners