01.06.2014
Příbram vs. Liberec
Branky: Hušek
Rozhodčí: Lerch - Machýček, Vácha
Příbram: Kočí - Červeňák, Ježdík, Holý, Břížďala (46. Hušek) - Šrain - Hlinka (68. Sandr), Januška (77. Novák), Suchan, Junek - Štědronský (85. Mráz)
Liberec: Zachoval - Čuřík (60. Janků), Linhart, Šustr, Chlumecký - Bláha (30. Pospíšil) Otta (85. Šimek), Barac, Jakimič (65. Kukla), Knejzlík - Kaiser

Desátá výhra na závěr soutěže

Pavel Tobiáš

I svůj poslední zápas příbramští dorostenci zvládli a zakončili tak I. Dorosteneckou ligu s 10 vyhranými zápasy v řadě.
V posledním utkání přivítali příbramští dorostenci hráče Liberce. Utkání bylo velmi pohledné z obou stran a divákům se muselo líbit. V celém zápase bylo vidět spousty šancí na obou stranách. Domácí hráči byli ti šťastnější, když se v 53. minutě po rohovém kopu Junka prosadil hlavou Hušek.
pátek 29.3.2024
FC Sellier & Bellot Vlašim