Jihlava: Kolář - Spirkoski, Zábrodský, Kriegsmann, Hron, Štěpánek, Šerý, Klíma, Fiala, Jančík, Mazel
Příbram: Kočí - Červeňák, Ježdík, Holý, Břížďala (89. Mráz) - Šrain - Hlinka (60. Sandr), Januška (85. Novák), Suchan, Junek (89. Hušek) - Štědronský

Příbram strhla utkání na svou stanu po půli

Pavel Tobiáš

Příbramští dorostenci zvítězili i v dalším zápase na půdě Jihlavy.
Naši dorostenci byli v celém zápase lepším týmem, prezentovali se útočným fotbalem, zatímco Jihlava hrála silový fotbal s dlouhými nakopávanými balóny dopředu. Domácím se po naší individuální chybě podařilo vstřelit úvodní branku. Za stavu 1:0 Suchan neproměnil pokutový kop. Naší trpělivou hrou jsme se dočkali vyrovnání. Po standardní situaci se trefil Břížďala. Hned vzápětí jsme si nechali dát po další individuální chybě i druhý gól. Poločas skončil výsledkem 2:1. Druhý poločas byl v naší režii. V 70. minutě po centru Junka vyrovnal hlavou Štědronský. Úplně otočit utkání se nám podařilo v 88. minutě po individuální akci Suchana.