Branky: Suchan 2, Junek, Štědronský, Sandr
Rozhodčí: Ochotnický - Filípek, Schořovský
Příbram: Kočí - Červeňák, Ježdík, Holý, Kvída - Bouček (73. Šrain) - Hlinka, Januška (54. Rys, 67. Novák), Suchan, Junek (88. Hušek) - Štědronský (70. Sandr)
Karviná: Pastornický - Jadamík, Večerka, Leibl, Kalous, Smrž, Plewa (87. Řapek), Duda (82. Blaník), Puškáč, Puchel, Putyera

Sedmá výhra v řadě

Pavel Tobiáš

Domácí hráči zvládli předehrávku a porazili Karvinou.
Příbramští dorostenci přivítali Karvinou, která předváděla výborný útočný fotbal a zaslouženě se ujala vedení, když ve 14. minutě hostující Puchel otevřel skóre střelou z velkého vápna - 0:1. Domácí se po obdržené brance konečně probudili. Ve 29. minutě vyrovnal z trestného kopu Junek. Ve 32. minutě vybojoval balon Bouček a našel přihrávkou Štědronského, který na dvakrát překonal hostujícího brankáře - 2:1. Druhý poločas byl vyrovnaný, ale domácí hráči šli více za vítězstvím. V 52. minutě zahráli hosté rukou ve vápně a Suchan pokutový kop proměnil - 3:1. Hosté se nevzdali a chtěli utkání alespoň zdramatizovat, což se jim podařilo v 73. minutě po faulu Boučka na hranici vápna, následný trestný kop hostující Puchel proměnil - 3:2. Karviná vrhla vše do útoku, domácí hráči dobře bránili a hosty potrestali v závěru utkání dvěma brankami. V 88. se trefil z trestného kopu Suchan a v 90. minutě po krásném centru Huška uzavřel hlavou na konečných 5:2 Sandr.