Branky: Štěchová 3x, Karasová 2x, Císařová V., Navrátilová
Rozhodčí: Benedikt
Příbram: Vacíková - Kopáčková (61. Boukalová), Šrámková (61. Štěchová), Drdošová, Branžovská - Kočová (46. Krůtová), Císařová V., Císařová I., Navrátilová (72. Černohorská) - Pilousková (78. Dědinová), Karasová

Posun na první místo

Příbramská děvčata pokračují na jarní vítězné vlně a po ztrátě Zlíchova se posunula na první místo své soutěže.
Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a z první příležitosti jsme otevřeli účet utkání, když se trefila Karasová. V 7. minutě jsme vedli již 2:0 po brance V. Císařové. V obou případech jim asistovala Pilousková. Utkání jsme měli pod kontrolou a hostujícím hráčkám jsme nic nedovolili. Pět minut před koncem poločasu jsme si vybrali slabší chvilku a hostující tým dokázal během 3 minut vyrovnat. Druhý poločas jsme začali opět velice aktivně a hostujícím hráčkám začal docházet dech. Nepovedený centr Karasové skončil k překvapení všech za zády hostující gólmanky. Děvčata dále kombinovala a tentokrát se jim dařilo i v koncovce. Skóre narůstalo v náš prospěch a zastavilo se na 7 brankách v síti Holoubkova. O branky se postarali Navrátilová a Štěchová, která hattrickem uzavřela účet utkání. Hodnocení trenéra: Kromě výpadku 5 minut prvního poločasu jsme měli průběh zápasu pod kontrolou a konečně jsme se začali prosazovat i v koncovce. Přestože jsme mohli vyhrát i větším rozdílem panuje s předvedeným výkonem spokojenost.