Příbram: Šedivý - Vacík (65´ Schöbel), Květ, Růžek, Bříždala – Šváb (57´ Rajtr), Srp, Šrain, Klauz – Hančar (55´ Junek), Reichenauer
Teplice: Kabele - Tesař, Šoufek, Richter, Štěrba, Karagavrilidis, Janošík, Zeman, Kalivoda D., Kalivoda M., Kordule

Příbram nestačila na Teplice

Jan Vostrý

V úvodním zápase jarní části ročníku přivítala příbramská U 17 na domácím hřišti tým Teplic a start do jarní sezony se ji příliš nevydařil,vkdyž soupeři podlehla 2:4.
Už v 6´ minutě se dostal soupeř po vydařené přihrávce mezi naše obránce do samostatné akce, kterou zakončil brankou 0:1. Nám se podařilo odpovědět o dvě minuty později, když rohový kop J. Šraina skončil za zády hostujícího brankáře 1:1. V následujících 20ti minutách měl velké příležitosti ke vstřelení branky 2x J. Reichenauer, obě střely skončily na tyči a samostatná akce T. Srpa brankou také nekončí. Naopak druhou branku přidal soupeř po pěkné akci z pravé strany 1:2. Ve druhém poločase jsme se snažili skóre zápasu otočit, ale Teplice nás do žádné velké šance nepustili, naopak po centru a následné hlavičce přidali v 62´ třetí branku 1:3. O 5 minut později je to již 1:4, když jsme nepokryli úplně volného hráče na malém vápně. Naději na na obrat vykřesal v 69´ R. Květ, který se trefil po zpětné přihrávce J. Šraina. V závěrečném tlaku jsme měli ještě příležitost ke vstřelení branky, ale prostřelit hostujícího brankáře se nám již nepodařilo. Nutno dodat že i soupeř měl po otevření naší obrany několik dobrých příležitostí ke skórování, ale J. Šedivý v naší brance nás podržel.