04.06.2014
Česká liga dorostu U 17 A, 14. kolo
Bohemians 1905 vs. Příbram
Branky: Junek, Šrain
Bohemians 1905: Šrámek - Hulínský, Chaluš, Pejša, Matěják, Klouček, Fiedor, Vaníček, Ptáček, Trčka, Vacík
Příbram: Šedivý - Schöbel, Růžek, Bouček, Klauz, Junek, Šrain, Hlavatý, Květ (56´ Valenta), Reichenauer (65´ Šváb), Srp (50´ Vacík)

Chyby nás stály výhru

Jan Vostrý

Poslední mistrovský zápas tohoto ročníku odehrála příbramská U17 na hřišti týmu Bohemians.
Hned v úvodu zápasu se dostal do dobré příležitosti T. Srp, ale sám na malém vápně nedokázal prostřelit domácího brankáře. Během prvního poločasu se do dobrých příležitostí postupně dostal ještě R. Květ a P. Junek ale bez gólovéo úspěchu. První branka padla ve 36´ když našel P. Junek před brankou J.Šraina a bylo to 1:0. Ve druhém poločase jsme hned ve 44´ dostali výhodu pokutového kopu po faulu na M. Hlavatého,ale J.Šraina brankář domácích vychytal. Nedáš dostaneš se potvrdilo v 61´ po chybě v naší rozehrávce Bohemka vyrovnala na 1:1. O minutu později nás v brance podržel J. Šedivý, když vychytal domácího útočníka v samostatné akci. Vedení na naší stranu vrátil v 74´P. Junek,když se uvolnil ve vápně a zakončil střelou pod břevno 2:1. Z vedení jsme se neradovali dlouho a další chybnou rozehrávkou ve středu hřiště dovolujeme soupeři vyrovnat na konečných 2:2.
sobota 14.12.2019
1. FC Slovácko
08. 12. 2019
Marek Kodr: Góly stále nepřicházejí