13.04.2014
Česká liga dorostu U 17 A, 19. kolo
Příbram vs. Hradec K.
Branky: 45´ a 70´ J. Šrain, 43´ Květ
Příbram: Javorský - Vacík, Rajtr, Růžek, Břížďala, Hančár (41´ Junek), Bouček, Šrain, Květ (75´ Gregor), Reichenauer (60´ Valenta), Srp (71´ Rataj)
Hradec K.: Dunda - Rutsch, Fogl, Miker, Brokeš, Hynek, Novák, Breda, Strasser, Fišera, Knap

První jarní výhra

Jan Vostrý

Po třech remízových zápasech se příbramským hráčům konečně zadařilo a porazili Hradec Králové 3:0.
Do zápasu jsme vstoupili aktivně, ale první velkou šanci měli hráči Hradce, když se rychlým přechodem dostali do samostatného uniku, T. Javorský v naší brance byl však připravený a míč za svá záda nepustil. Na opačné straně se v dobré příležitosti ocitl D. Hančár, ale branku minul. Prolomit střeleckou smůlu se jako prvnímu podařilo R. Květovi, který ve 43 min. dorazil od branky odražený míč po akci T. Srpa – 1:0. O dvě minuty později je to už 2:0 – J. Šrain byl důrazný v souboji se stoperem Hradce a dostal se tak do samostatného zakončení které vyřešil lobem přes hostujícího brankáře. Konečné skóre zápasu a branku na konečných 3:0 přidal opět J. Šrain, když zakončil skvělou individuální akci M. Valenty, který prošel po straně přes dva obránce a předložil ideální přihrávku. Odehráli jsme dobrý zápas a především za výkon ve druhém poločase si zaslouženě připisujeme po třech remízových zápasech vítězství.
sobota 6.6.2020
FC FASTAV Zlín
03. 06. 2020
Soufiane Dramé: I když jsme neměli velkou šanci, odehráli jsme dobrý zápas
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.11teamsports
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.