07.05.2014
Česká liga dorostu U 17 A, 22. kolo
Příbram vs. Plzeň
Branky: 7´a 34´ J. Šrain
Příbram: Šedivý - Klauz, Srp, Bouček, Břížďala, Hančár (65´ M. Schöbel), Valenta (70. L. Ric), Šrain, Květ, Reichenauer (58´R. Maršík), Junek (75´ Straka)
Plzeň: Sváček - Krušina, Teršl, Novák, Šilhán, Svoboda, Matějka, Sedlák, Skála, Pinc, Průcha

Dělba bodů

Jan Vostrý

Příbramští dorostenci v domácím utkání s Plzní dvakrát vedli, ale hostům se vždy podařilo vyrovnat.
Ve vyrovnaném zápase jsme se ujali vedení už v 7´ kdy J. Šrain proměnil pokutový kop po faulu na P. Junka, dále se hrálo především ve středu hřiště a k vidění byl bojovný výkon na obou stranách. Plzeň vyrovnala ve 32´ po pěkné akci z pravé strany který prošel až na zadní tyč kde hostující hráč nezaváhal 1:1. Za další dvě minuty jsme se dostali opět do vedení, které zařídil z trestného kopu svým druhým golem v zápase J. Šrain 2:1. Ve druhém poločase se dále hrál vyrovnaný zápas ve kterém měli oba týmy několik příležitostí ke vstřelení branky,nakonec se radovala Plzeň, které se podařilo vyrovnat v poslední minutě zápasu, když se hlavou po centru ze strany trefil J. Teršl.
sobota 14.12.2019
1. FC Slovácko
08. 12. 2019
Marek Kodr: Góly stále nepřicházejí