1.FK Příbram
12.05.2014
Česká liga dorostu U 17 A, 23. kolo
1:1
Slavia vs. Příbram
Branky: 50´ P. Junek
Slavia: Lisa - Pěnkava, Jakab, Veselý, Čermák, Badocha, Husenský, Heřman, Šimůnek, Gábor, Mařík
Příbram: Šedivý - Klauz (17´ Schöbel), Růžek, Bouček, Břížďala, Junek (75´ Hančár), Hlavatý, Šrain, Květ, Reichenauer, Srp (65´ Valenta)

Spravedlivá dělba bodů

Jan Vostrý

Příbramská U17 si připsala již šestou jarní remízu tentokrát za výsledek 1:1 na půdě Slavie Praha.
Na hřišti Slavie jsme sehráli vyrovnaný zápas a výsledek odpovídá dění na hřišti. Slavia se snažila více kombinovat a byla lepší v držení míče, nám se naopak dařil rychlý přechod a měli jsme více příležitostí ke vstřelení branky. V průběhu prvního poločasu měl velkou příležitost J. Reichenauer, který po centru P. Junka minul branku z malého vápna a následně se v podobné příležitosti ocitl T. Srp, ale ani jeho zakončení brankou nekončí. Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil, hned ve 43´ minutě trefil z malého vápna břevno T. Srp, k odraženému míči se ještě dostal J. Reichenauerovi, ale i s jeho hlavičku si soupeř poradil. V 50´ minutě jsme se dostali do vedení když si na přesný centr J. Reichenauera naběhl P. Junek a hlavou otevřel skóre zápasu 1:0 pro PB. O 5´ později jsme mohli přidat pojistku, ale střela M. Hlavatého skončila na břevně a následná dorážka J. Šraina branku Slavie minula. Vyrovnání přišlo v 68´ po nepokrytí útočícího hráče soupeře v našem malém vápně a na následnou hlavičku byl J. Šedivý v naší brance krátký 1:1.
Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.