1.FK Příbram
29.05.2014
Česká liga dorostu U 17 A, 24. kolo
0:1
Příbram vs. Č. Budějovice
Branky: ?
Příbram: Šedivý - Vacík, Růžek, Rajtr, Klauz, Junek, Hlavatý (65´Schöbel), Bouček, Květ, Reichenauer (70´ Hančár), Srp (55´Valenta)
Č. Budějovice: Rotbauer - Vávra, Blažek, Žurek, Chylík, Frnoch, Mácha, Markytán, Vacek, Pancíř, Kadlec

Těsná porážka

Jan Vostrý

Příbramští dorostenci doplatili na slabou produktivitu.
Sehráli jsme dobrý zápas ve kterém jsme si vypracovali množství vyložených brankových příležitostí,ale v koncovce se nám nedařilo - první poločas tak skončil bez branek. Ve druhém se obraz hry příliš nezměnil stejně jako naše proměňování šancí. Naopak v 65. minutě se Budějovice dostaly do vedení po přesné střele z 25 metrů. V závěru zápasu jsme vrhli vše do útoku, ale na výsledku se nic nezměnilo a zápas končí vítězstvím Č. Budějovic 1:0. I přes prohraný zápas zaslouží hráči za předvedený výkon a nasazení pochvalu......až na tu koncovku.
Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.