29.05.2014
Česká liga dorostu U 17 A, 24. kolo
Příbram vs. Č. Budějovice
Branky: ?
Příbram: Šedivý - Vacík, Růžek, Rajtr, Klauz, Junek, Hlavatý (65´Schöbel), Bouček, Květ, Reichenauer (70´ Hančár), Srp (55´Valenta)
Č. Budějovice: Rotbauer - Vávra, Blažek, Žurek, Chylík, Frnoch, Mácha, Markytán, Vacek, Pancíř, Kadlec

Těsná porážka

Jan Vostrý

Příbramští dorostenci doplatili na slabou produktivitu.
Sehráli jsme dobrý zápas ve kterém jsme si vypracovali množství vyložených brankových příležitostí,ale v koncovce se nám nedařilo - první poločas tak skončil bez branek. Ve druhém se obraz hry příliš nezměnil stejně jako naše proměňování šancí. Naopak v 65. minutě se Budějovice dostaly do vedení po přesné střele z 25 metrů. V závěru zápasu jsme vrhli vše do útoku, ale na výsledku se nic nezměnilo a zápas končí vítězstvím Č. Budějovic 1:0. I přes prohraný zápas zaslouží hráči za předvedený výkon a nasazení pochvalu......až na tu koncovku.
sobota 14.12.2019
1. FC Slovácko
08. 12. 2019
Marek Kodr: Góly stále nepřicházejí