1.FK Příbram
25.05.2014
Česká liga dorostu U 17 A, 25. kolo
0:4
Most vs. Příbram
Branky: 43. Klauz, 61. a 65. Junek, 79. Drašar
Rozhodčí: Růžička - Svoboda, Šíla
Most: Nikoforov, Hruštinec, Koštůr, Pečner, Šebek, Novák, Kasal, Mikeska, Němec, Valta, Nguyen Vuong
Příbram: Jedlička Martin (41. Schöbel Milan) - Vacík Jan, Rajtr František, Růžek Patrik, Klauz Miloslav, Hančár David (55. Šváb Ondřej), Květ Roman, Srp Tomáš (60. Gregor Jakub), Bouček Josef, Reichenauer Jan, Junek Patrik (70. Drašar Ondřej)
Naše U-17 zajížděla tento víkend k dalšímu utkání tentokrát k soupeři z konce tabulky do Mostu. První poločas tomu však moc nenasvědčoval a byl to překvapivě Most, kdo měl v prvním poločase více brankových příležitostí. Ale náš brankář Martin Jedlička byl naštěstí vždy připraven a nedovolil soupeři skórovat. Do druhého poločasu jsme nastoupili v malinko pozměněné sestavě, když se do branky po dlouhé době opět postavil Jan Reichenauer. Hned v jeho úvodu ukázal, že nic ze svého umění nezapomněl a zlikvidoval samostatný únik soupeřova útočníka. O chvilku později pěkným centrem za obranu poslal David Hančár do úniku Mílu Klauze, který rozvlnil poprvé síť v soupeřově brance. 43. minuta - vedeme 1 - 0. Zlepšenou hrou jsme postupně zatlačili soupeře na jeho polovinu. V 61. minutě po akci z pravé strany zvyšuje na 2 - 0 pro naše barvy Patrik Junek. V 65. minutě po přihrávce Romana Květa přidal Patrik ještě jednu branku a naše vedení vzrostlo na 3 - 0. V samém závěru završil naše vítězství Ondřej Drašar na 4 - 0 a odvážíme si zasloužené tři body.
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.