02.06.2014
Česká liga dorostu U 17 A, 26. kolo
Příbram vs. Jablonec
Branky: Šrain 2x, Ružek, Junek
Příbram: Šedivý - Vacík, Růžek, Rajtr (66´Hančár), Klauz, Junek, Šrain, Bouček, Květ (45´ Reichenauer), Šváb (55´ Valenta), Srp (41´ Schöbel)

Jasné vedení již o půli

Jan Vostrý

Po cele utkání jsme byli jednoznačně lepším týmem a soupeře zaslouženě porazili.
O vítězi zápasu rozhodl už první poločas ve kterém padli tři branky. Nejprve proměnil J.Šrain pokutový kop za faul na T.Srpa 1:0, o deset minut později zakončil samostatný unik střelou podél brankáře P.Junek 2:0 a do poločasu se hlavou trefil po druhé v zápase J.Šrain 3:0. Ve druhém poločase bylo na naší straně vidět více nepřesností než v poločase prvním, ale i tak jsme hru kontrolovali a soupeře v podstatě do ničeho nepustili. V závěru zápasu se po rohovém kopu prosadil hlavou P. Růžek a uzavřel skóre zápasu na konečných 4:0
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.