1.FK Příbram
02.06.2014
Česká liga dorostu U 17 A, 26. kolo
4:0
Příbram vs. Jablonec
Branky: Šrain 2x, Ružek, Junek
Příbram: Šedivý - Vacík, Růžek, Rajtr (66´Hančár), Klauz, Junek, Šrain, Bouček, Květ (45´ Reichenauer), Šváb (55´ Valenta), Srp (41´ Schöbel)

Jasné vedení již o půli

Jan Vostrý

Po cele utkání jsme byli jednoznačně lepším týmem a soupeře zaslouženě porazili.
O vítězi zápasu rozhodl už první poločas ve kterém padli tři branky. Nejprve proměnil J.Šrain pokutový kop za faul na T.Srpa 1:0, o deset minut později zakončil samostatný unik střelou podél brankáře P.Junek 2:0 a do poločasu se hlavou trefil po druhé v zápase J.Šrain 3:0. Ve druhém poločase bylo na naší straně vidět více nepřesností než v poločase prvním, ale i tak jsme hru kontrolovali a soupeře v podstatě do ničeho nepustili. V závěru zápasu se po rohovém kopu prosadil hlavou P. Růžek a uzavřel skóre zápasu na konečných 4:0
Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.