Branky: 13´ + 65´ + 70´ Rataj, 27´ Gregor, 40´ Štyler, 49´ Matoušek
Táborsko: Pekař - Jírava, Kotrba, Kubále, Do Trung, Kokeš, Sazma, Drs, Kollárik, Škrdleta, Babka
Příbram B: Jedlička - Obdržal (70´ Wimmer), Ric, Maršík, Jandera - Kulhavý - Matoušek, Hlavatý (61´ Straka), Gregor, Štyler (46´ Drašnar) - Rataj

Hattrickem k přesvědčivému vítězství

21. kolo přivedlo naše mužstvo na trávník domácího celku FC MAS Táborsko. Protože naš tým opět nenastupuje z důvodu zranění v optimální sestavě, došlo pro toto utkání k nominaci hráčů širšího výběru, kteří jsou odhodláni si po čase užít na konci zápasu vítězného pokřiku.
Od úvodních minut přebírá naše mužstvo aktivitu a snaží se soupeře zatlačit před vlastní pokutové území. Domácí tým je sice v defenzívě, ale okamžitě využívá každou příležitost k zakládání brejkových akcí, čímž udržuje naši obranu v bdělosti. Naší středové řadě se ovšem daří odebírat míče soupeři s následným založením kombinační akce s cílem překonat obranu hostí a tak připravit ideální šanci ke vstřelení uklidňující první branku zápasu. Již ve 13. minutě utkání se nám po akci Jandera – Hlavatý – Rataj daří měnit skóre v náš prospěch. Naše vedení 0:1 drží domácí tým až do 27. minuty, kdy po samostatné akci Míry Obdržala je ideálně předložen míč až před prázdnou branku Jakubovi Gregorovi, který neváhá. Z vedení 0:2 se radujeme pouze do 37. minuty zápasu. V tento moment prohráváme ve středu hřiště souboj o míč, který po individuální akci domácího útočníka končí až za zády našeho brankáře. V samotném závěru 1. poločasu se znovu daří individuálně prosadit středem hřiště Mírovi Obdržalovi a tentokrát jeho akci zakončuje Václav Štyler. Do kabin odcházíme za stavu 1:3 pro náš tým. Do druhého poločasu nastupujeme s odhodláním co nejrychleji rozhodnout zápas a tím nedat soupeři šanci nám odebrat jakékoliv body z tohoto utkání. Ve 49. minutě se skvěle orientuje v pokutovém území Michal Hlavatý a připravuje ideální pozici pro Honzu Matouška, který sice na dvakrát, ale přesto překonává domácího gólmana. Další změna skóre nastává v 65. minutě. Kamil Kulhavý nachází ve velkém vápně soupeře Jakuba Gregora, který posílá střílený centr podél brankové čáry, kde ve skluzu střílí Michal Rataj. A to ještě nebylo od našeho střelce vše! Svůj hattrick završuje v 70. minutě utkání po hezké narážečce Matoušek – Gregor a znovu Michal Rataj! Přestože jsme si do konce zápasu vypracovali ještě další dobré šance, ke gólovému zakončení jsme se již nedostali a tak zápas končí naším přesvědčivým vítězstvím 1:6. Slovo trenéra: Přestože jsme se ještě nevypořádali s rozsáhlou marodkou zejména v obranných řadách, proti bojovnému soupeři jsme podali kvalitní výkon a zaslouženě zvítězili.