1.FK Příbram
30.03.2014
Česká liga žáků U 15, 17. kolo
0:5
Benešov vs. Příbram
Branky: 31´ + 61´ Bělohlávek
Benešov: Jedlička - Pohořálek, Ric (48´ Pazderník), Maršík, Obdržal - Melichar - Drašnar, Matoušek, Straka, Jandera (58´ Sedláček) - Bělohlávek
Od úvodních minut se jednalo o vyrovnané utkání, kdy soupeř dobře kombinoval, zatím co naše mužstvo využívalo každé situace k rychlým útočným výpadům. První naše šance se zrodila v 8. minutě utkání po výborném napadání ze strany Ondry Bělohlávka v pokutovém území soupeře, čímž vytvořil gólovou situaci pro Rosťu Janderu, kterému skluzem obránce vypíchl míč v poslední moment před dorážkou do prázdné branky. V 17. minutě se již radujeme a to díky skvělému centru od Lukáše Rice mezi obranu hostujícího týmu, kde si již s přehledem poradil Ondřej Bělohlávek. Výstraha ze strany soupeře přichází ve 21. minutě utkání, po vystihnutí nepřesné přihrávky našeho hráče směrem dozadu. Brejkovou akci řeší perfektním zmenšením střeleckého úhlu náš gólman Martin Jedlička. Jelikož jsme v tuto dobu nechávali soupeři mnoho prostoru, přišel trest. Ve 31. minutě zaspala naše defenzíva a přestože jsme vytěsnili míč až na levou stranu našeho pokutového území, následná tečovaná střela překvapila i strážce naší svatyně. Vyrovnaný stav 1:1 se nejprve pokusil změnit povedenou střelou Jan Matoušek, kterou hostující brankář na dvakrát kryje. Stoprocentní příležitost přišla ve 37. minutě, kdy se k odraženému míči dostává Dominik Straka, který samostatnou akcí prostrkává na hranici velkého vápna míč mezi obranou na Ondru Bělohlávka, ale tomu ve finální části odskakuje míč stranou a celá akce končí osvobozujícím odkopem soupeře. Poločas tedy končí za nerozhodného stavu 1:1 . Již dvě minuty od začátku druhého poločasu chybuje celá naše defenzíva podruhé. Nejasnou situaci naši hráči vyhodnotili jako postavení mimo hru soupeře, zatímco čárový rozhodčí byl jiného názoru. Následoval přesný centr před naší branku kde útočník soupeř pohodlně skóruje! Naše mužstvo se ovšem s prohrou nehodlalo smířit. Znovu a znovu se vrhalo do útočných akcí, ale soupeř si svou polovinu pečlivě hlídal. Až v 61. minutě utkání rozehrává trestný kop do pokutového území soupeře Martin Pazderník, kde se nejlépe ve skrumáži orientuje náš nejlepší střelec Ondřej Bělohlávek a druhým pokusem hlavou překonává hostujícího gólmana. Tímto nerozhodným stavem 2:2 končí i poslední domácí zápas našeho mužstva v ročníku 2013/2014.
Příští zápas
sobota 9.7.2022
Příprava A-tým, přát.
11:00h
1.FK Příbram
SK Dynamo České Budějovice B
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
22. 06. 2022
Jan Starka: Změny přijdou, ale kostra zůstane, jaká je
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.