15.03.2014
Česká liga žáků U 14, 15. kolo
Příbram vs. J. Hradec
Branky: 14. Makoš, 28. Januška, 42. Šrain
J. Hradec: Šedivý - Vacík (Šváb), Květ, Růžek (Rajter), Břížďala (Reichenauer) Srp, (Krůta), Januška, Šrain, Bouček, Klauz, Makoš (Junek)
Na hráče čekalo příjemné prostředí hotelu Albatros Active v jehož těsné blízkosti je fotbalový areál místního Tatranu, který jsme měli plně k dispozici a v neposlední řadě velké množství práce při nabírání kondice na nadcházející sezonu. Do soustředění se zapojilo 20 hráčů včetně brankářů, kteří postupně „kousali“ dvoufázové tréninky, zakončené kvalitní regenerací. Na závěr soustředění jsme sehráli zápas v Č. Budějovicích, který určitě splnil očekávání. I když na hráčích byla znát únava, mělo utkání kvalitu a přineslo vítězství Příbrami 3:0. O Branky se postarali ve 14´ po rohovém kopu J.Makoš, druhou branku přidal ve 28´ po individuální akci J. Januška a konečnou gólovou tečku zápasu dal ve 42´ J. Šrian, který se prosadil ve vápně. Za vítězství a nasazení,rozhodně zaslouží pochvalu všichni hráči včetně J. Šedivého v brance,který v prvním poločase vychytal dvě 100% příležitosti soupeře.
sobota 9.7.2022
Příprava A-tým, přát.
SK Dynamo České Budějovice B
22. 06. 2022
Jan Starka: Změny přijdou, ale kostra zůstane, jaká je
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.