11:6
Příbram vs. Plzeň
Branky: 7´ Januška, 15´ Šrain, 28´Břížďala, 67´ Hančar
Příbram: Javorský - Schöbel (41´Vacík), Květ, Růžek, Břížďala (41´Junek), Srp (41´Rajtr), Šrain, Januška, Bouček (41´Hančar), Klauz (41´Šváb), Makoš (60 ´Valenta)
Po celý zápas jsme byli lepším týmem, soupeř se soustředil především na obranou fázi, ze které se snažil dlouhými přihrávkami překonat naší obranu. Nám se dařilo kombinovat ve středu hřiště, ale chyběla nám větší aktivita po stranách a přesná finální – překvapivá přihrávka. Úvodní branku si po přihrávce M. Klauze připsal v 7´ J. Januška - 1:0. Hráčům Podlesí se podařilo vyrovnat o 5 min. později kdy jsme nepokryli dlouhý míč za naší obranu a soupeř se dostal do samostatného zakončení - 1:1. Vyrovnání netrvalo dlouho o 2 minuty později se ve vápně prosadil J. Šrain a pěknou střelou přidal druhou branku - 2:1. V průběhu prvního poločasu ještě přidal naší třetí trefu T. Břížďala, po narážečce s J. Šrainem, nedal brankáři šanci - 3:1. Ve druhém poločase diváci viděli pouze jednu branku. Zářídil ji v 67´ D.Hančar, který byl v pokutovém území důraznější než brankář - 4:1