18.02.2014
Příprava U-17, 7. kolo
Spartak Příbram vs. Příbram
Branky: 4´ Šrain
Příbram: Javorský - Schöbel, Květ, Růžek, Břížďala, Šváb, Srp, Šrain, Bouček, Klauz, Makoš; Střídající: Junek, Šedivý, Reichenauer, Valenta, Rajtr

Rozhodnutí přišlo v samotném závěru

Jan Vostrý

Za příjemného jarního počasí sehrála příbramská U17 další přípravný zápas tentokrát s týmem mužů Spartaku Příbram (Krajský přebor).
Start do zápasu se podařil a hned ve 4. minutě se hranici velkého vápna dostal ke střela J.Šrain a křižnou střelou otevřel skóre zápasu. Během prvního poločasu byla hra vyrovnána se šancemi na obou stranách. Spartaku se podařilo vyrovnat ve 45. Minutě, když se po rohovém kopu trefil hlavou domácí hráč. Druhý poločas se hrál převážně ve středu hřiště bez větších šancí na obou stranách. Vítězná branka soupeře přišla z trestného kopu v 90. Min. Během nastavených dvou minut jsme měli ještě šanci na vyrovnání, ale překonat domácího brankáře se nám již nepodařilo.
24. 04. 2024
Fotbalisté Manu Antwi a Vinny Loic Nkwinga byli ve škole All Stars School