Příbram vs. Tochovice
Branky: 5´ Šváb, 25´Srp, 70´Valenta, 77´ Schobel, 81´Květ, 88´Šrain
Příbram: Šedivý (41. Javorský) - Vacík (41. Schöbel), Květ, Růžek , Břížďala, Junek (41´ Reichenauer), Bouček, Srp (41. Rajtr), Šváb (41´ Valenta), Šrain, Makoš

Dorostenci jasně přehráli dospělý tým Tochovic

V průběhu celého zápasu jsme měli převahu a kdybychom během prvního poločasu proměnili vyložené příležitosti mohl být rozdíl skóre daleko vyšší.
Zápas jsme začali aktivně, už v 5.minutě po centru P. Junka otevřel brankový účet zápasu střelou z malého vápna O. Šváb. Druhou branku přidal ve 25´ T. Srp, který se přesně trefil z hranice velkého vápna 2:0. Několik dalších šancí jsme nevyužili a tak tímto rozdílem končí první poločas. Druhou část začal aktivněji soupeř a naše slabé nasazení v první 15ti minutovce druhého poločasu zaslouženě potrestal kontaktní brankou na 2:1. Inkasovaná branka nás malinko probudila a v 70´ zvýšil vedení na 3:1 po samostatné akci M. Valenta. O několik minut později poslal J. Šrain přesný balon za obranu a M. Schöbel lobem přes brankáře přidal 5.branku. Konečné skóre zápasu uzavřel v 90´ J. Šrain který se prosadil v malém vápně 6:1.