Diváci: 7062
Příbram: Boháč - Sus, Hájovský, Zápotočný, Neves - Mareš (81. Danoski), Tarczal, Fillo (64. Stratil ), Hnaníček, Pilík (84. Švancara) - Řezníček
Sparta: Bičík - Kadeřábek, Kováč, Švejdík, Costa - Přikryl (53. Konaté), Vácha, Hušbauer (65. Bednář), Matějovský, Krejčí (89. Mareček) - Lafata

Spartu spasil Lafata, my jsme favorita nezaskočili

Hosté si v Energon Aréně díky jediné proměněné šanci v utkání připsali plný bodový zisk. Příbram se tentokrát proti pohárovému favoritovi neprosadila.
Příbram si přichystala na důležitý zápas se Spartou nové zelenočerné dresy. Solidní návštěva diváků, kde se mísili ti domácí i sparťanští fanoušci viděla už v 9. minutě velkou šanci, když po chybě Tomáš Zápotočného nastřelil Krejčí tyčku naší branky. V 17. minutě si Marek Boháč připravil na Spartu dva vynikající zákroky. Zblízka vychytal Krejčího i Lafatu. Náš tým se snažil kontrovat přímým kop Tomáše Pilíka, jenže tečovaný míč si Bičík pohlídal bez problémů. Ve 26. minutě měl dobrou šanci Jakub Řezníček a brankář Sparty už musel míč vyrážet z prostoru brány. V posledních sekundách prvního poločasu měl ještě dobrou možnost Tomáš Zápotočný, ale Bičík si na jeho hlavičku počíhal. Na velké šance jsme čekali i ve druhé polovině. Zaujalo férové gesto Tomáše Zápotočného, když přiznal roh pro Spartu. Favorit zápasu se nemohl prosadit až do 71. minuty. Lafata si naběhl na Krejčího pas a zblízka dostal míč do sítě - 0:1. Náš tým se snažil prosadit po standardkách, ale hlavičky Zápotočného a Řezníčka si Bičík pohlídal. Závěrečný tlak také nepřinesl gólovou šanci a vyrovnat se nám bohužel nepodařilo.