Branky: Zahustel 2, Kubát, Chramosta - Gazda, Rom
M. Boleslav: Kanaval - Olšák, Bílý, Pára, Kubát (46.Tomášek) - Šorm, Záblacký (35.Pečinka), Hubač, Chramosta - Dudka, Zahustel
Příbram: Krejčí - Doležal, Gazda, Šorna, Sklenář - Rom, Wágner M. (79.Haas), Pazderník (71.Černý), Šubert - Wágner T., Vnouček (85.Fantiš)

30.kolo

Pavel Nováček

Na poslední mistrovský zápas jsme odjeli v silně kombinované sestavě.
Mladá Boleslav již před zápasem byla sestupujícím týmem. My jsme tam jeli více méně z povinnosti, protože poslední týden, ve kterém jsme sehráli tři zápasy, byl hektický. Nakonec odjelo silně kombinované družstvo, které vůbec nezvládlo vstup do zápasu. Již ve 12.minutě jsme po dvou zbytečných chybách v obraně prohrávali 2-0. Dokázali jsme vyrovnat na 2-2, ale po vyrovnávací brance střelec Rom ve 38.minutě přetáhl dres přes hlavu a dostal druhou žlutou a k tomu patří červená karta. Celou druhou půli jsme hráli o deseti a domácí toho patřičně využili. Nakonec jsme prohráli 4-2 a výsledek celého zápasu odpovídal přístupu a nasazení hráčů. Konec sezóny, přestože jsme v Boleslavi prohráli, se nám vydařil. Hned po zápase si kluci udělali rozlučku a odjeli na dovolenou. Těm, kteří v dorostu končí, děkujeme a přejeme jim bez problémový přestup do dospělých.