30.08.2014
Slovácko vs. Příbram
Branky: 21. a 78. Kalouda, 9. Došek, 49. Diviš - 71. Fillo
Žluté karty: Šumulikoski, Kerbr, Rada - Hnaníček, Řezníček, Neves, Hájovský, Zeman
Rozhodčí: Nenadál - Wilczek, Hock
Slovácko: Heča – Reinberk, Rada, Břečka, Kuncl (39. Daníček) – Šumulikoski – Kerbr (86. Sadílek), Kalouda, Valenta (80. Havlík), Diviš – Došek
Příbram: Krbeček – Sus (53. Švancara), Hájovský, Zápotočný, Neves – Mareš, Hnaníček – Zeman (84. Matějů), Fillo, Pilík – Řezníček (65. Stratil).

Po třech a půl letech jsme na Slovácku nebodovali

Zdeněk Brož

Získávat body na Slovácku nám v posledních třech sezónách šlo. Tentokrát nám zápas nevyšel a odjíždíme poraženi vysoko 4:1. Čestný úspěch zaznamenal Martin Fillo
Trenér Petr Čuhel nasadil do utkání jako prvního gólmana Lukáše Krbečka, jenže návrat mezi ligové tyče nebyl pro sympatického brankáře šťastný. V 10. minutě totiž předskočil Došek právě našeho strážce branky a vsítil první branku zápasu. Naši hráči mohli odpovědět záhy, jenže střely Jiřího Mareše i Tomáše Pilíka si pohlídal domácí brankář. Slibnou desetiminutovku utnul druhý domácí gól. Rada našel přesným pasem Kaloudu a tomu se proti Příbrami střelecky dařilo i v Dukle - 2:0. Dobrou možnost měl ještě na kopačce Martin Fillo, ale ani on do domácí sítě míč neposlal. Martin Zeman si v dobré pozici nenašel lepší směr střely a balón šel vedle. Ve druhé půli jsme si místo snížení na dostřel vyrobili vlastní chybou šanci pro Diviše, který propálil ve 49. minutě Krbečka již potřetí v zápase. První branku našich barev mohl trefit Tomáš Pilík z přímého kopu, domácímu brankáři pomohl bránící Reinberk, který míč odvracel z branky. Poté se dostal do slibné šance Martin Fillo, jenže Heču v domácí bráně obstřelil i s brankou. Nakonec se však zkušený fotbalista prosadil v 71. minutě. Rychlé zpracování na prsa a složité zakončení nakonec platilo a snížili jsme na 1:3 z našeho pohledu. Když už si domácí pohlídal Krbeček při přímém kopu, který vytáhl nad břevno, vypadalo to, že máme ještě trochu šanci. Slovácko si však tříbrankový náskok získalo velmi brzy nazpět díky šťastné náhodě. Kalouda totiž před brankou jen tečoval míč, který Lukáše Krbečka přeletěl do sítě - 4:1. Náš brankář pak vychytal další šanci, kterou měl ve vápně Havlík. Tentokrát se nám proti střelecky potentnímu Slovácku nezadařilo a ze vzdáleného ligového místa si body nevezeme.
sobota 23.11.2019
Bohemians Praha 1905
11. 11. 2019
Kočí: Nula je dobrá pro jen mě, my potřebujeme body