Diváci: 2007
Příbram: Boháč - Sus, Hájovský, Zápotočný, Neves - Krameš (72. Deli), Pilík, Fillo, Hnaníček (90. Husár), Zeman (85. T. Krbeček) - Řezníček
Hradec K.: Kuciak - Holeš, Chleboun, Plašil, Mareš - Štípek, Križko, Shejbal (46. Dvořák), Hable (78. Prokeš), Čermák (71. Kotiš) - Halilovič

Nevesova hlavička prodloužila sérii výher

Přesná hlavička karpverdského obránce Fernanda Nevese v 74. minutě znamenala důležitý tříbodový zisk v utkání proti hradeckým Votrokům. Příbram vyhrála pod vedení trenéra Tobiáše všechny tři utkání v řadě.
Příbramský kouč Pavel Tobiáš se vrátil po dvouzápasové anabázi po venkovních hřištích i před domácí diváky a chtěl je společně s celým týmem potěšit výhrou. A nejbližších devedesát minut bylo pro jeho svěřence hodně náročné. Hradec se v první půli prezentoval jako dobře bránící tým a my se přes soupeře nemohli probít do šancí. A také zahrozil na úvod z pár rohových kopů. Hlavně pak Plašil byl blízko skórování. My se rozehrávali postupně. Aktivně si na křídle počínal Martin Fillo, který často spolupracoval s Tomášem Pilíkem. Z jejich narážeček mohl první jmenovaný zakončovat ve 12. minutě, ale vypálil mimo. Nad branku pak pálil i Pilík. Pozornost brankáře pak před koncem prvního poločasu otestoval i Jakub Řezníček. Po změně stran si náš tým začal postupně získávat převahu, narůstal počet rohových kopů, jenže branka, kterou hájil Kuciak byla téměř zakletá. Kramešova šance volala po gólu, jenže trefil zblízka jen boční síť. Kapitán Tomáš Zápotočný měl dvě vynikající hlavičkové příležitosti, jenže jednou šel míč těsně vedle branky, podruhé se parádním zákrokem předvedl gólman hostů. Celý stadión byl díky trvalému tlaku vyhecovaný a snad i díky této pozitivní atmosféře přišel vedoucí gól. Rohový kop Tomáše Pilíka byl v 74. minutě přesně posazen na hlavu Fernanda Nevese, a ten konečně poslal míč za brankovou čáru - 1:0 Příbramské vedení a blízký konec zápasu rozhýbal opět i hosty. Dobrou šance spálil naštěstí Križko, když ve dvou šancích netrefil bránu. Ubránili jsme také závěrečný nápor, kdy hosté poslali do vápna i svého gólmana. Hráči mohli společně s fanoušky slavit třetí vítězství v řadě.