Žluté karty: Krameš - Vondrášek, Jablonský
Diváci: 2248
Příbram: Boháč - Sus, Zápotočný, Deli, Neves - Pilík, Hnaníček, Fillo (82. T. Krbeček), Krameš, Zeman - Řezníček
Teplice: Grigar - Vondrášek, Matula, Jablonský, Krob - Vůch, Takács, Ljevakovič, Nivaldo - Mahmutovič (82. Kapolongo), Litsingi

Zaváhání ve druhé půli nás obralo o body

Trvalou převahu z prvního poločasu jsme zúročili brankou do šatny, kterou dal ostrostřelec Řezníček. Ve druhé půli však přišlo herní zaváhání a Teplice jej trestaly vyrovnávací brankou.
Vykartovaného Tomáše Hájovského nahradil trenér Pavel Tobiáš v sestavě Martinem Kramešem. Simona Deliho pak posunul na pozici stopera. První poločas nás zastihl ve vynikající herní pohodě. Teplice zůstávaly dlouhé minuty uzavřené na vlastní polovině. Rohové kopy, standardky, dlouhá Nevesova vhazování znamenala trvalé nebezpečí pro obranu soupeře. Aktivní hra našeho týmu ovšem nepřinášela skutečné gólové šance. Tu největší tak měl až ve 37. minutě Tomáš Pilík, který prchal obraně. Volil razantní zakončení, ikdyž se nabízela možnost nahrávat volnému Řezníčkovi. Brankář hostů Grigar jej vychytal. Ideální možnost ke střele se nabídla ve 44. minutě Martinu Susovi, který vystřelil těsně nad branku. Když běžela nastavená minuta, Tepličtí špatně odvrátili Fillův centr, a Jakub Řezníček potvrdil svůj zabijácký instinkt střelce. Propálil Grigara a gólem do šatny poslal Příbram do vedení 1:0. Po přestávce přišli z kabin jak vyměnění hosté. A na náš tým se začaly valit nejen útoky, ale práci nám přidělávala i vlastní nepřesnost v rozehrávce. Konečně se mohl víc zahřát i Marek Boháč, když vyrážel Mahmutovičovi zajímavou střelu. Náš tým měl několik nadějných brejků, když v jednom z nich zakončoval Krameš mimo branku. Rána Řezníčka šla pro změnu do Grigarových rukavic. Příbramští nehráli tak pozorně jako v první půli, a chvilkové nepozornosti využili hosté ke vstřelení branky na 1:1. Centrovaný míč propadl k Jablonskému a ten se trefil k tyči. Nemusel být všem nadějím konec, kdyby se z vápna lépe trefil Krameš. Nedařilo se ani Martinovi Zemanovi, kterému brankář Severočechů vyrazil. A kdybychom měl víc štěstí, mohly být tři body jisté. Rychlou akci Pilík zakončil střelou z šestnáctky, tečovaný míč málem projel Grigarovi mezi nohami.