04.08.2014
Branky: 39.Kovář, 86.Štědroňský
Žluté karty: Ježdík - Gebert, Karásek
Rozhodčí: Zadinová - Kotalík,Vnuk
Příbram: Krbeček - Matějů (46. Hlinka), Momiroski, Tregler, Šindelář - Kilián, Ježdík, Suchan (57. Junek) - Husár (65. Mahmutovič), Kraut (81. Michalec), Danoski
Jablonec: Krásný - Štemberk, Tichý, Karásek, Žemba - Skwarczek, Novák (56. Rozkovec), Gebert- Kovář (74. Přibyl), Kuhn (69. Štědroňský), Kovačevič (56. Sedláček)

Prohra s Jabloncem

Petr Janota

Po fotbalově dobrém zápase ve Varnsdorfu dnes Juniorka svůj výkon nezopakovala a prohrála s Jabloncem.
Od začátku se hrál vyrovnaný zápas, ale postupně otěže přebírali hosté, kteří byli ve středu pole silnější na míči. Vyložené šance si však nevypracovali, jen nebezpečné střely ze střední vzdálenosti v podání Geberta, Kovačeviče a Kováře. Domácí odpověděli šancí Danoského, jehož střelu na poslední chvíli obrana zablokovala, technická střela Danoského po sólu jen těsně minula tyč a hlavička Treglera mířila jen do brankáře Krásného. Udeřilo v 39.minutě, kdy po rychlém přenesení hry se uvolnil Kovář a nechytatelně se trefil křížem 0:1. Domácí vstoupili do druhého poločasu aktivně, ale střela Suchana jen se k tyči nezatočila. Naší Juniorce nešla upřít snaha a bojovnost, ale finální fáze byla nepřesná a upracovaná, takže si pozorná obrana hostů věděla vždy rady. Hosté nadále hrozili brejky, ale i oni byli ve finální fázi nedůrazní a nepřesní. Nakonec se však dočkali, když byl v 86. minutě u první tyče nejpohotovější Štědroňský a upravil na konečných 0:2.
sobota 27.7.2024
Příprava A-tým, přát.
SK Petřín Plzeň
26. 07. 2024
???? Anketujeme... co budeme sledovat v telce na olympiádě? #pribram #fotbal #trending #anketa
Město PříbramJAKONIOsport agency a.s.
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School