Branky: 32. Ježdík (P), 60. Momiroski, 72.Řezáč, 85.Krameš - 70.Svoboda
Žluté karty: Krameš, Ježdík, Kvída - Sazma, Hadžič, Kordina
Příbram: Kočí - Michalec (76. Rys), Momiroski, Kvída, Šindelář - Krameš, Kilián, Hlinka (57. Sandr) - Ježdík, Mahmutovič (55. Řezáč), Junek
Táborsko: Kudrna - Svatek (80. Rytíř), Nuhlíček (53. Svojše), Škarda, Bareš, Sazma, Hadžič, Chirinciuc, Bouška, Kordina, Svoboda

Jednoznačné vítězství nad Táborskem

Petr Janota

V druhém, po sobě jdoucím domácím zápase, jsme dnes přivítali celek Táborska. Utkání po jednoznačném průběhu skončilo naším zaslouženým vítězstvím.
Před zápasem se přehnal nad Příbramí prudký déšť, takže hlavně v prvním poločase podmáčený terén ztěžoval kombinaci a práci s míčem. Přesto se zápas vyvíjel již od první minuty dle předpokladů v naší režii. Bohužel v předfinální a finální části jsme si počínali občas ukvapeně a nepřesně. V šancích se postupně neprosadili Mahmutovič, Hlinka, Junek dokonce z malého vápna nastřelil tyč. V 32. minutě byl v pokutovém území stažen Mahmutovič a Ježdík se z penalty nemýlil. I v druhém poločase se obraz hry nezměnil, nejdříve neproměnil své dvě šance Mahmutovič, až se po rozehraném rohu a přesném centru Šindeláře trefil hlavou Momiroski 2:0! Další obrovskou šanci po hezké akci a přihrávce Sandra spálil Řezáč. Poté bohužel přišla chvilková nekoncentrovanost, chyba v rozehrávce a hosté snadno snížili Svobodou 2:1! Naštěstí o chvilku později po průniku Krameše se Řezáč trefil 3:1! Poté nastřelil Šindelář po individuální akci tyč, Sandr ve své šanci přestřelil. Po další střele Sandra se v dorážce prosadil Krameš - 4:1!