26.03.2008
Branky: 25. 1-0 Fantiš, 83. 1-1 Ohnutek
Žluté karty: Žáček
Rozhodčí: Čmucha, Hrubeš, Máša
Příbram: Švestka - Řehák, Rybák, Kvída, Žáček - Vůch (78.Buch), Kordule, Krameš, Mareš (66.Růžička) - Fantiš (75.Kačírek), Pilík (80.Holý)
Slovácko: Heča - Jeleček, Kleiber, Daníček, Chytil (72.Grabec) - Hakala, Baroš (52.Habanec), Ohnutek, Hlůpik - Svízela, Kordula

Pavel Nováček

Mladšímu dorostu uniklo vítězství ve třetí minutě nastavení.
S mladším dorostem jsme na samotném dně tabulky dorostenecké ligy. Naše výkony jsou lepší, než napovídá tabulka, ale poměrně dobrou hru nedokážeme zhodnotit bodově. Slovácko je v tabulce o příčku před námi a my jsme chtěli konečně vyhrát. V zápase jsme získali mírnou převahu, zatlačili jsme soupeře k jeho vápnu, ale ve hře do vápna jsme byli neškodní. Slibné náznaky přečíslení jsme nedotáhli do finální situace. Ve 25.min. jsme vstřelili vedoucí branku, kdy se z rohového kopu prosadil hlavou Fantiš. Do konce poločasu jsme si vytvořili několik slibných závarů, ale pojišťující druhou branku jsme nedali. Druhá půle byla kopií prvního poločasu. Naše mírná převaha, vytvořili jsme si tři vyložené šance, největší neproměnil Mareš, když šel sám na brankáře, ale nepřekonal ho. Slovácko za celý zápas nevystřelilo na naší branku a vypadalo to, že těsné vítězství udržíme. Bohužel v poslední minutě nastavení jsme nezvládli standardní situaci a nakopnutý balón do vápna dokázali hosté s naší tečí dopravit do sítě. Je to škoda, v zápase jsme byli lepším družstvem a zasloužili si vyhrát.
24. 04. 2024
Fotbalisté Manu Antwi a Vinny Loic Nkwinga byli ve škole All Stars School