FK PŘÍBRAM
Branky: 2.,9.,75. Haša, 53.Havlík, 71.Sadílek - 8.Junek
Žluté karty: Košút, Biolek - Matějů, Hlinka, Kvída
Rozhodčí: Vít - Arnošt, Tomanec
Slovácko: Nemrava - Peš (69. Groulík), Mezlík, Košút, Hanák (46. Kübl) - Martiš (59. Bartoš), Havlík(85. Lolič), Ohnutek (59. Biolek), Sadílek, Holík - Haša
Příbram: Kočí - Ježdík (69. Sandr), Kvída (69. Holý), Matějů, Šindelář - Kilián, Krameš, Suchan - Hlinka (46. Michalec), Řezáč, Junek (85. Červeňák)

Těžká porážka na Slovácku

Petr Janota

Po pěti zápasech bez porážky nás čekal dobře sestavený tým domácích, který nám připravil druhou porážku v soutěži. Zápas se zlomil po naší neproměněné penaltě.
Úvod zápasu jsme zaspali a po první akci domácích následoval roh, ze kterého se prosadil Haša, jehož hlavička byla přesná. Na vyrovnání jsme nečekali dlouho, kdy Junkova šťastná, ale krásná střela zaplula za Nemravu do šibenice. Slovácko však odpovědělo ihned, když se v tvrdém hlavičkovém souboji prosadil opět Haša. Poté se obě mužstva snažila o útočný fotbal, Hlinkovu střelu vytáhl Nemrava, Kočí zlikvidoval hlavičku Mezlíka a Suchan netrefil trestný kop z velmi výhodné pozice. Druhý poločas se odvíjel za mírné převahy domácích, kterou přetavili ve třetí gól, kdy Havlík do třetice hlavou skóroval. Poté nastaly pro nás zlomové okamžiky. Nejprve po hezké akci Suchana s Kramešem vychytal Nemrava sólo Řezáče. Po krásné přihrávce Šindeláře se výborně uvolnil opět Řezáč, byl sražen Košútem, ale Nemrava penaltu Ježdíka vyrazil, v následné dorážce neuvěřitelně přestřelil Suchan. Domácí toho hned využili a po riskantní rozehrávce v obraně Havlík uvolnil Sadílka, který se nemýlil. O chvilku později se krásně trefil Haša a dokonal hattrick. Zbytek zápasu se jen dohrával a ani jedno mužstvo svá přečíslení do koncovky nedotáhla.
pátek 1.3.2024
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 17. kolo
Slezský FC Opava
FK PŘÍBRAM
29. 02. 2024
PŘED UTKÁNÍM // Jak je připraven tým na první jarní zápas? A co tipují hráči?
Generální partner
Prémiový partner
Tipsport
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA