27.11.2014
Juniorská liga, 21. kolo
Táborsko vs. Příbram
Branky: 26. Řezníček, 34. Slepička, 36. Pilík
Táborsko: 1.pol: Boháč - Neves, Zápotočný, Hájovský, Tregler - Pilí, Tarczal, Hnaníček, Sus - Řezníček, Slepička 2.pol: Krbeček L. - Husár - Zápotočný, Neves, Tregler (69. Matějů) - Danoski, Volešák, Tarczal, Fillo - Švancara, Kraut
Příbram: Šiman - Bauer, Mužík, Braun, Špírek, Bárta, Leitl, Hamerník, Hrdlička, Hrubý, Tafat
Náš tým si pro poslední zápas před ligou vybral soupeře z nižší ligy, ovšem tým který dokáže potrápit například v českém poháru nejednoho favorita. Základní sestava, kterou poskládal trenérský tým, může před ligou leccos naznačovat. Důležité však je, že zranění hráči Řezníček i Slepička z konce uplynulé sezóny jsou zpět, stejně tak nové tváře, které nahradí zejména Hrušku a Mišůna. Horké počasí neslibovalo bláznivé útočení, i tak se náš tým dočkal vedení. Míra Slepička byl u míče dřív než brankář Domažlic, odražený míč ze souboje orazítkoval tyč ovšem zkušený útočník nezazmatkoval a před branku připravil jednoduché zakončení pro kolegu z útoku Řezníčka - 1:0. O pár minut poslal před branku přesnou nahrávku Tomáš Pilík a Slepička měl opět jednoduchou roli při dopravení míče do branky. Silnou desetiminutovku uzavřel Tomáš Pilík, který si po ideálním pasu od Martina Suse vychutnal brankáře a vstřelil třetí branku Příbrami. Mohli jsme přidávat i další góly, jenže jsme další šance neproměňovali. Po změně se prezentovali další hráči včetně Martina Filla z Plzně. Ani on, ani jeho spoluhráči však během druhého poločasu nedopravili míč za záda druhého gólmana Jiskry Domažlice. Zásadnějšího prověření se nedočkal ani navrátilec příbramské brance Lukáš Krbeček, jemuž práci usnadnila pozorná obrana. Ten se na hřišti nepotkal ani se svým dvojčetem Tomášem, kterého pro tento zápas vyřadilo ze hry zranění.
sobota 23.11.2019
Bohemians Praha 1905
11. 11. 2019
Kočí: Nula je dobrá pro jen mě, my potřebujeme body