10.04.2008
Branky: 15. 0-1 Musiol, 43. 0-2 Králík, 48. 1-2 Růžička, 82. 1-3 Musiol
Žluté karty: Krameš
Rozhodčí: Vlasjuk, Moudrý, Glogar
Příbram: Slavík - Řehák, Holý (70.Štolba), Kvída, Žáček - Vůch, Kordule (57.Pilík), Krameš, Soldát (41.Dvorský) - Fantiš, Růžička
Ostrava: Goj - Němec, Socha, Šimáček, Velner (55.Stromšík) - Šanda (65.Vašenda), Kosňovský (41.Varkoček), Repa, Musiol - Vaněk, Králík (57.Domanský)

Pavel Nováček

Ostrava byla kvalitním družstvem z popředí tabulky.
Dalším testem bylo pro nás družstvo z Ostravy, které je na 5.místě v tabulce. Po zbytečně ztracených třech zápasech jsme chtěli konečně uspět. S kvalitním soupeřem jsme sice herně drželi krok, ale brzy jsme inkasovali první branku a až do poločasu se hra odvíjela spíše ve středu hřiště bez šancí na obou stranách. Hned úvod druhé půle jsme prospali a obdrželi druhou branku. A vypadalo to, že je rozhodnuto. Ale hned o pět minut později se nám podařilo z rohového kopu šťastnou tečí Růžičky snížit a vrátit se zpět do zápasu. Podařilo se nám získat převahu a Ostrava se jenom bránila. Snahu alespoň vyrovnat se nám nepodařilo, i přes pár slibných akcí, dotáhnout do úspěšného konce. Hosté úspěšně bránili a nakonec v poslední minutě zápas definitivně rozhodli pro sebe.