15.04.2008
Žluté karty: Čelustka, Šumbera - Řehák, Kvída, Fantiš, Krameš
Červené karty: 78. Růžička
Rozhodčí: Dudek, Santarius, Houdek
Zlín: Zapletal - Hájek, Zábojník, Jugas, Čelustka - Starec, Řepa, Pospíšil, Pazdera - Šumbera, Mezírka
Příbram: Slavík - Štolba, Holý, Kvída (41.Krameš), Žáček - Řehák, Janoušek, Kordule, Soldát (73.Růžička) - Fantiš (80.Dvorský)$, Vůch

Pavel Nováček

Na hřiště předního celku ligové tabulky jsme se přijeli poprat o body.
V posledních zápasech jsme moc bodů nezískali. Nedařilo se nám přetavit poměrně dobrou hru v bodový zisk. Proto byli kluci hodně motivováni, aby se nám konečně podařilo uspět. V sestavě jsme provedli několik změn. Po strastiplné a únavné cestě, kdy se několikrát řešil problém s porouchaným autobusem, začal zápas tlakem domácích. Díky dílu štěstí a výbornému výkonu brankáře Filipa Slavíka, jsme vše přestáli bez obdržené branky. V 11.min. zápasu zneškodnil Filip pokutový kop domácích a to naše mladíky hodně povzbudilo. Začali jsme být hodně aktivní ve hře dopředu. Zejména hra zálohy byla dobrá a domácí začali mít starosti. Bohužel jsme nedokázali proměnit slibné situace před brankou domácích. Takže se nám podařilo vsítit pouze jednu branku, kdy rozehraný trestný kop Vůcha zakončil nádherným volejem Tonda Fantiš. Od vstřelené branky se hrál oboustranně kvalitní fotbal. Domácí se snažili vyrovnat a my zase vedení potvrdit další brankou. Obě družstva si vytvořila několik šancí, ale nedokázali je proměnit. A protože jsme vedli, dokázali jsme tentokráte příznivý výsledek udržet až do konce. Zápas byl velmi kvalitní úrovně. Kluci bojovali a dokázali si díky poctivému výkonu naklonit na svoji stranu i notný díl štěstěny, která se od nás v posledních zápasech odkláněla. Věříme, že naše vítězství nebude jen ojedinělým výkřikem do tmy a v dalších zápasech navážeme na tento úspěch.