Branky: 4´ Bělohlávek, 39´ Gregor
Příbram: Korecký - Melichar, Ric, Maršík, Kulhavý (70´Skopový) - Gregor (70´ Rozsypal) - Jančura (52´ Jandera), Hlavatý, Straka, Rataj - Bělohlávek
Plzeň: Šampalík - Končal, Suchý, Hruštinec, Kopřiva, Šifra, Svoboda, Tomášek, Souček, Rychnovský, Pavlík

Zlepšený výkon k bodům opět nevedl

Po sérii neúspěšných zápasů jsme v 8. kole přivítali na domácím hřišti tým FC Viktoria Plzeň, který je v naší soutěži velmi úspěšný. Naše mužstvo chtělo zlepšenou hrou přerušit bodový půst.
Od úvodních minut utkání bylo patrno, že silovější soupeř nám zdarma nic nedá. Přestože byl soupeř opticky aktivnější, první gól padl z kopačky našeho hráče Ondry Bělohlávka, který ve 4. minutě zápasu vystihl rozehrávku soupeře a po kličce na brankáře střílí gól. Bohužel naše radost trvala jen jednu minutu! Naši hráči si špatně přebrali hráče při zahrávaném autu a soupeř skóruje. Stav po 5 minutách hry 1:1. Ve 14. minutě se pokusil Michal Hlavatý vyzkoušet pozornost hostujícího brankáře střelou z 20ti metrů, ale překvapení se nekonalo. Od této doby naše mužstvo přebírá aktivitu a tlačí soupeře na vlastní polovinu. Ve 22. minutě jsme tlak vystupňovali a svedli řadu soubojů, kdy soupeř končí naši akci až ve vlastním pokutovém území. Ovšem zároveň obranný zákrok znamená založení brejkové akce, kterou nezachytáváme a dostáváme druhý gól! Ve 34. minutě navíc skvěle zachraňuje náš mladý gólman Petr Korecký, který další super šanci hostů reflexivně vykopává nohou. A tak přichází 39. Minuta ve které máme možnost rohového kopu. Nacvičený signál vychází a po kombinaci Lukáš Ric - Michal Hlavatý – střílený centr končí na kopačce Jakuba Gregora! Stav na konci prvního poločasu 2:2. V úvodu druhého poločasu jsme opět soupeře přitlačili a náš střelec Ondra Bělohlávek z dobré pozice těsně míjí branku. Odpovědí bylo v 55. minutě nastřelení našeho břevna. V 59. minutě jsme znovu nezachytili náběh plzeňského hráče za naši obranu, který připravuje ideální přihrávkou do náběhu svému spoluhráči gólovou šanci, která je proměněna. V 70. minutě dochází z naši strany k sérii střídání i změně v rozestavení, kdy vše je podřízeno vstřelení vyrovnávací branky. V této době jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu a vytvořili si i několik dobrých příležitostí, ovšem žádná neskončila v brance soupeře a tak po boji prohráváme 2:3 .