28.09.2014
Česká liga dorostu U 16 A, 8. kolo
Příbram B vs. Plzeň
Branky: 6. Polidar, 46. vlastní, 67., 77. Kadlec
Příbram B: Korecký - Bažant, Hušek, Klemš, Schobel - Bara (41. Sova), Pecka, Kadlec (78. Lorenc) - Morav (48. Krůta), Polák, Polidar (79. Pazderník)
Plzeň: Mička - Halfar, Bělina, Kratochvíla, Karel - Dvořáček (74. Havel), Ďuriš, Tichý, Susser (60. Benda) - Hušek, Dvořáček (74. Tokár)
Do zápasu jsme vstoupili dobře a už v šesté minutě šli do vedení. Měli jsme i nadále převahu, ale neproměnili jsme několik šancí a soupeř v posledních pěti minutách první půle otočil výsledek ze dvou standardních situací. Po změně stran jsme chtěli co nejrychleji vyrovnat, abychom zápas otočili, což se nám povedlo po šesti minutách, ale Jablonec nám dal třetí branku opět za standardky. Kluci i nadále makali a vytvářeli si šance a nakonec se povedlo dvěma góly zápas otočit. Klukům patří díky a za přístup a bojovnost.
sobota 23.11.2019
Bohemians Praha 1905
11. 11. 2019
Kočí: Nula je dobrá pro jen mě, my potřebujeme body