04.10.2014
Česká liga dorostu U 16 A, 9. kolo
M. Boleslav vs. Příbram B
Branky: 6. Polidar, 46. vlastní, 67., 77. Kadlec
M. Boleslav: Korecký - Bažant, Hušek, Klemš, Schobel - Bara (41. Sova), Pecka, Kadlec (78. Lorenc) - Morav (48. Krůta), Polák, Polidar (79. Pazderník)
Příbram B: Mička - Halfar, Bělina, Kratochvíla, Karel - Dvořáček (74. Havel), Ďuriš, Tichý, Susser (60. Benda) - Hušek, Dvořáček (74. Tokár)
Do zápasu jsme vstoupili dobře a už v šesté minutě šli do vedení. Měli jsme i nadále převahu, ale neproměnili jsme několik šancí a soupeř v posledních pěti minutách první půle otočil výsledek ze dvou standardních situací. Po změně stran jsme chtěli co nejrychleji vyrovnat, abychom zápas otočili, což se nám povedlo po šesti minutách, ale Jablonec nám dal třetí branku opět za standardky. Kluci i nadále makali a vytvářeli si šance a nakonec se povedlo dvěma góly zápas otočit. Klukům patří díky a za přístup a bojovnost.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners