26.10.2014
Česká liga dorostu U 16 A, 12. kolo
Příbram B vs. Dukla Praha
Branky: 6. Polidar, 46. vlastní, 67., 77. Kadlec
Příbram B: Korecký - Bažant, Hušek, Klemš, Schobel - Bara (41. Sova), Pecka, Kadlec (78. Lorenc) - Morav (48. Krůta), Polák, Polidar (79. Pazderník)
Dukla Praha: Mička - Halfar, Bělina, Kratochvíla, Karel - Dvořáček (74. Havel), Ďuriš, Tichý, Susser (60. Benda) - Hušek, Dvořáček (74. Tokár)
Do zápasu jsme vstoupili dobře a už v šesté minutě šli do vedení. Měli jsme i nadále převahu, ale neproměnili jsme několik šancí a soupeř v posledních pěti minutách první půle otočil výsledek ze dvou standardních situací. Po změně stran jsme chtěli co nejrychleji vyrovnat, abychom zápas otočili, což se nám povedlo po šesti minutách, ale Jablonec nám dal třetí branku opět za standardky. Kluci i nadále makali a vytvářeli si šance a nakonec se povedlo dvěma góly zápas otočit. Klukům patří díky a za přístup a bojovnost.
sobota 1.2.2020
Příprava A-tým, přát.
FK Šinnik Jaroslavl
25. 01. 2020