Příbram: Trnka - Volf (63. Ptáček), Puchmertl, Šíma, Mezera (70. Benda) -Čížek, Bohm, Anýž (65. Nezník), Čejda (58. Jílek) - Belej, Janota
Pardubice: Barták - Špatenka, Outrata, Nemšovský, Suchochleb - Valenta, Novotný, Sokol, Peřina - Hofman, Solil

Utkání rozhodly až penalty

Matyáš Kudela

V našem druhém mistrovském zápase, úvodním domácím, přivítali velmi silné Pardubice.
Po chybě obrany a brankáře jsme prohrávali 1:0. Do poločasu se nám však podařilo brankou Böhma vyrovnat. Druhý poločas jsme si vytvořili několik šancí, ale zakončení se nám nedařilo. Výsledek 1:1 je nakonec spravedlivý. Při nerozhodném výsledku se od nové sezony zahrávají pokutové kopy a na ty jsme byli úspěšnější a tím získali další bod do tabulky. Penalty proměnili: Čížek, Belej, Nezník a Jílek.