21.08.2014
Příbram vs. Pardubice
Branky: Bohm,Valenta
Rozhodčí: Matoušek
Příbram: Trnka - Volf (63. Ptáček), Puchmertl, Šíma, Mezera (70. Benda) -Čížek, Bohm, Anýž (65. Nezník), Čejda (58. Jílek) - Belej, Janota
Pardubice: Barták - Špatenka, Outrata, Nemšovský, Suchochleb - Valenta, Novotný, Sokol, Peřina - Hofman, Solil

Utkání rozhodly až penalty

Matyáš Kudela

V našem druhém mistrovském zápase, úvodním domácím, přivítali velmi silné Pardubice.
Po chybě obrany a brankáře jsme prohrávali 1:0. Do poločasu se nám však podařilo brankou Böhma vyrovnat. Druhý poločas jsme si vytvořili několik šancí, ale zakončení se nám nedařilo. Výsledek 1:1 je nakonec spravedlivý. Při nerozhodném výsledku se od nové sezony zahrávají pokutové kopy a na ty jsme byli úspěšnější a tím získali další bod do tabulky. Penalty proměnili: Čížek, Belej, Nezník a Jílek.
sobota 31.7.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 2. kolo
FC MAS Táborsko
24. 07. 2021
Tomáš Pilík: Po třetím gólu už jsem byl klidný
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.