23.08.2014
Česká liga žáků U 15, 3. kolo
Příbram vs. Teplice
Branky: Janota 2, Čížek, Belej
Příbram: Melichar - Volf (63. Ptáček), Puchmertl, Šíma, Hájek - Čížek (55. Smetana), Bohm, Nezník (45. Anýž), Čejda (50. Jílek) - Belej (65. Benda), Janota

Vítězný třetí zápas

Matyáš Kudela

Ve třetím kole Ligy žáků jsme na domácím hřišti přivítali Teplice. Hned ve 2. minutě jsme se dostali brankou Beleje do vedení, druhou branku přidal zanedlouho Janota. Teplickým se podařilo těsně před poločasem snížit na 2:1. Hned na to však na 3:1 zvýšil opět Janota. Ve druhém poločase vedení navýšil ještě Čížek a stanovil tak konečný stav vásledku na 4:1.
sobota 31.7.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 2. kolo
FC MAS Táborsko
24. 07. 2021
Tomáš Pilík: Po třetím gólu už jsem byl klidný
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.