FK VIAGEM PŘÍBRAM
Česká liga žáků U 15, 3. kolo
Příbram vs. Teplice
Branky: Janota 2, Čížek, Belej
Příbram: Melichar - Volf (63. Ptáček), Puchmertl, Šíma, Hájek - Čížek (55. Smetana), Bohm, Nezník (45. Anýž), Čejda (50. Jílek) - Belej (65. Benda), Janota

Vítězný třetí zápas

Matyáš Kudela

Ve třetím kole Ligy žáků jsme na domácím hřišti přivítali Teplice. Hned ve 2. minutě jsme se dostali brankou Beleje do vedení, druhou branku přidal zanedlouho Janota. Teplickým se podařilo těsně před poločasem snížit na 2:1. Hned na to však na 3:1 zvýšil opět Janota. Ve druhém poločase vedení navýšil ještě Čížek a stanovil tak konečný stav vásledku na 4:1.
sobota 11.2.2023
Příprava A-tým, přát.
FC Písek
FK VIAGEM PŘÍBRAM