1.FK Příbram
31.08.2014
Česká liga žáků U 15, 4. kolo
0:7
Dukla Praha vs. Příbram
Branky: Čejda 2, Smetana, Belej, Jílek, Janota, Čížek
Dukla Praha: Melichar - Volf (48. Puchmertl), Šíma, Hájek, Benda -Smetana, Anýž (62. Nezník), Bohm, Jílek - Janota (55. Čížek), Belej (50. Čejda)

Velmi produktivní druhý poločas

Matyáš Kudela

Ve čtvrtém kole české ligy žáků U-15 jsme zajížděli na pražskou Duklu.
Do sestavy se dostali hráči, kteří do této doby moc příležitostí nedostali a odvděčili se výbornými výkony. Navíc připravili většinu našich branek a každý z nich také skóroval. První poločas byl vyrovnaný jak hrou, tak na příležitosti ke vstřelení gólu. Do vedení jsme se dostali ve 30.min. po krásné křídelní akci z levé strany, kdy se po skvělém centru Jílka hlavou prosadil Smetana. Do poločasu se soupeř po rychlé kombinační akci dostal do šance, ale Melichar skvěle kryl. Ve druhém poločase už jsme jasně kontrolovali hru, navíc byli až neskutečně produktivní a po brankách Beleje, Jílka, Janoty, Čížka a dvou brankách Čejdy jsme zvítězili 7:0.
Mládež 1.FK Příbram
Mládež 1.FK Příbram
Příští zápas
sobota 31.7.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 2. kolo
17:00h
1.FK Příbram
FC MAS Táborsko
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
24. 07. 2021
Tomáš Pilík: Po třetím gólu už jsem byl klidný
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.