Příbram: Trnka - Volf, Puchmertl, Hájek, Benda - Čížek (55. Bohm), Šíma, Nezník (36. Anýž), Jílek (40. Smetana) - Belej (46. Janota), Čejda

Krásný Anýžův gól stanovil výsledek

Matyáš Kudela

V 5. kole české ligy žáků U-15 jsme přivítali Baník Sokolov.
V sestavě nastalo opět dost změn a na naší hře to bylo znát. Nedařilo se nám dobře kombinovat, spoustu míčů jsme zbytečně nakopávali a navíc jsme neměli dobrý pohyb. V 17.min. jsme se však dostali do vedení, kdy za dlouhým míčem sprintoval dobře hrající Belej a přehodil brankáře. Hned o sedm minut později to byl opět Belej, kdy svým správným napadáním donutil brankáře soupeře k chybě a střelou do prázdné branky zvýšil na 2:0. Ve druhém poločase hráči zpohodlněli. Místo toho,aby jsme hru zrychlili, tak jsme drželi příliš dlouho míč u nohy a tím docházelo ke ztrátám. Našich ztrát soupeř začal využívat a vytvořil si hned dvě vyložené šance, naštěstí pro nás je nevyužil ke vstřelení gólu. Po jedné ze šancí Sokolova jsme podnikli rychlý protiútok,na konci jehož stál Anýž. Prudkou střelou do šibenice z dvaceti metrů nedal brankáři soupeře šanci a stanovil tak konečný výsledek na 3:0.