15.09.2014
Příbram vs. Hradec K.
Branky: Nezník
Rozhodčí: Hocek Petr
Příbram: Melichar - Volf, Šíma, Puchmertl, Benda - Čejda, Anýž (55. Nezník), Bohm, Jílek - Belej, Janota

Perfektní zápas rozhodl v závěru střídající hráč

Matyáš Kudela

V 6. kole ligy žáků U-15 k nám zavítal první tým tabulky Hradec Králové.
I když v týdnu před zápasem onemocnělo hned několik hráčů a my do tohoto zápasu nenastoupili kompletní, odehráli jsme zatím nejlepší zápas sezony. Hráči podali skvělý týmový výkon, který korunoval v 66.min. gólem Nezník po rohovém kopu Beleje.
sobota 31.7.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 2. kolo
FC MAS Táborsko
24. 07. 2021
Tomáš Pilík: Po třetím gólu už jsem byl klidný
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.