23.09.2014
Branky: 10´Machutová, 88´Kočová
Žluté karty: Šrámková
Rozhodčí: Konvalinka
Ďáblice: Bednarčíková - Doležalová, Veselá, Peceková, Landesková, Vajďáková, Hromádková, Kracmanová, Švancarová, Landová, Skupová. (Střídaní - Kabeláčová, Stanková, Peroutková)
Příbram: Pilousková - Dědinová, Šrámková, Boukalová, Navrátilová - Koubková (46. Černohorská, Císařová V., Kočová, Krůtová - Karasová, Machutová

Druhé venkovní utkání se nám nepovedlo v žádném směru

Štěpán Irion

Výjezd na hřiště do Ďáblic se nám nepodařil a Příbram poprvé ztratila body.
Úvod zápas se nám vydařil. Hned v 10. minutě se po nádherném pasu od Navrátilové prosadila Machutová 0:1. Většina poločasu se hrála na naší polovině a my jakoby nemohli najít motivaci. Našim hráčkám chyběl pohyb a některé běhaly po hřišti myšlenkami úplně jinde. Ďáblice toho využily a ve 35. minutě vyrovnaly na 1:1. To nás opařilo a více jsme toho do konce poločasu nestihli. Do druhého poločasu děvčata nastoupila plná odhodlání zápas zvrátit na svou stranu. Domácí nás, ale rychle probudili do reality. Dvěma rychlými brankami v 52. a 55. minutě zcela otočili vývoj zápasu. Nám se nedařilo takřka nic. Když už jsme si vypracovali nadějnou šanci, tak buď byla vyřešena nepochopitelně špatně a nebo nás zastavil praporek rozhodčího. Hra domácích byla velice tvrdá a my na ní nemohli najít odpověď. Poslední úder nám Ďáblice připravili v 86. minutě, kdy zvýšily svůj náskok na 4:1. O dvě minuty později se sice po přihrávce od Machutové hezky prosadila naše kapitánka Kočová, ale to už byla jen kosmetická úprava skóre. A proto jsme odjeli z Ďáblic s prohrou 4:2. Utkání se nám ani z jedné strany nepovedlo. Hra neměla pohyb ani přesnost. Sice jsme byli ovlivněni marodkou, ale na to se nás nikdo ptát nebude. Některé hráčky jakoby byly duchem jinde a to se musí do příštího zápasu změnit. V příštím kole přivítáme v sobotu 27. září hráčky z Karlových Varů. Zápas začíná od 16. hodin na hřišti v Milíně. Jste srdečně zváni!!
neděle 8.12.2019
SK Dynamo České Budějovice
30. 11. 2019
Jaroslav Tregler po zápase se Spartou