05.10.2014
Česká fotbalová liga žen, 5. kolo
Dukla Praha vs. Příbram
Branky: 15´ a 42´Kozlíková, 35´Týlová, 64´ Plzáková, 66´Smíšková, 69´ Beránková
Dukla Praha: Dolejšová - Týlová, Fojtíková, Bažoutová, Toťová - Bottová, Kozlíková, Smíšková, Sůrová - Plzáková, Beránková (Motyková, Kulhánková, Komárková, Hajnová, Králíčková)
Příbram: Vacíková - Dědinová (46. Krůtová), Šrámková (35. Machutová), Boukalová, Branžovská - Koubková (60. Štěchová), Císařová V., Kočová, Navrátilová, Pilousková (70. Černohorská), Karasová

I přes výborný výkon jsme s pražskou Duklou padli.

Štěpán Irion

Na Dukle jsme sehráli jedno z nejlepších utkání a i přes šest obdržených branek jsme s výsledkem spokojeni.
Věděli jsme, že do pražských Nuslí jedeme sehrát utkání s takřka prvoligovým soupeřem. Úvod zápasu však patřil nám a první obrovskou šanci jsme neproměnili. Dukla se osmělovala pomalu, ale my jsme jí dobrým zahušťováním prostoru nedávali mnoho místa na její skvělou kombinační hru. Poprvé se domácí prosadili v 15. minutě, kdy se trefila Kozlíková 1:0. Hra působila velice vyrovnaně a hrálo se zejména ve středu hřiště. Občas Dukla zahrozila z rychlých akcí, ale skvělá Vacíková nás držela nad vodou. Druhou branku přidala Dukla ve 35´minutě kdy po souboji se Šrámkovou prostřelila naší obranu Týlová 2:0. Šrámková musela ihned po souboji opustit pro zranění hřiště a nahradila jí Machutová. Hráli jsme velmi důsledně a Dukla byla v určitách chvílích naprosto zoufalá. Přeci jen se jí podařilo do poločasu ještě svůj náskok zvýšit, když se prosadila znovu Veronika Kozlíková. Začátek druhého poločasu se odvíjel stejně. Hra se zejména odehrávala uprostřed hřiště. Když už si Dukla vypracovala slibnou šanci, tak jí dnes naprosto skvělá Vacíková vychytala. Hedvika Vacíková dnes za náš tým odehrála bezkonkurenčně nejlepší utkání a velmi nás podržela. Její práce při trénincích přináší své ovoce. Příbramská děvčata si vybrala svou smůlu v odvětví pěti minut. Nejprve se po samostatné akci v 64. minutě prosadila Plzáková 4:0. O minutu později se k odraženému míči dostala naše bývala hráčka Jana Smíšková a zvýšila na 5:0 pro Duklu. O další tři minuty později přidala poslední branku utkání Beránková. Více se toho už v pražských Nuslích nestalo. Z Dukly jsme odjeli s porážkou 6:0. Hráčky dnes podaly dobrý výkon a jistě zaslouží pochvalu. Hrály jsme týmově a Dukla si s námi v některých pasážích zápasu nevěděla rady. K vyzdvihnutí stojí výkon brankářky Vacíkové, která zachytala výborně. V příštím zápase nás doma přivítá Čáslav a my věříme v zisk tří bodů.
sobota 15.8.2020
Příprava A-tým, přát.
FK Dukla Praha
14. 08. 2020
Představení dresů 2020/2021
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTO