29.09.2014
Příbram vs. Slavia
Branky: Šíma, Čížek
Rozhodčí: Košan - Slepička, Malý
Příbram: Trnka - Volf, Šíma, Puchmertl, Hájek - Čejda (48. Smetana), Bohm, Nezník, Jílek (63. Benda) - Belej (52. Čížek), Janota

Slavii jsme nepustili do šance

Matyáš Kudela

V devátém kole žákovské ligy jsme na našem hřišti přivítali pražskou Slavii.
Už od začátku zápasu bylo vidět, že náš soupeř chce hrát zezadu, čekat na naše chyby a podnikat rychlé protiútoky.Slavia dobře bránila a my jsme těžko hledali skulinky v její obraně. Ke změně stavu jsme využili až standardní situaci. Na rohový kop Beleje si do prostoru na zadní tyči naběhl Šíma a hlavou nás dostal do vedení. To byla 18.min. Do poločasu jsme kontrolovali hru. To pokračovalo i v poločase druhém. Po jednom z průniků Janoty odkopával obránce míč, ten se od něj odrazil před branku Slavie a Čížek hlavou zvýšil na 2:0. Do konce zápasu jsme si vytvořili ještě další šance a to hlavně po dobrých akcích z pravé strany. Žádnou z nich jsme však nevyužili a tak se stav již nezměnil.
sobota 31.7.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 2. kolo
FC MAS Táborsko
24. 07. 2021
Tomáš Pilík: Po třetím gólu už jsem byl klidný
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.