15.10.2014
Česká liga žáků U 15, 9. kolo
Sparta vs. Příbram
Branky: ?
Příbram: Melichar - Volf, Šíma, Hájek, Benda - Smetana (36. Belej), Nezník (59. Čejda), Böhm (55. Mezera), Jílek (55. Skalička) - Čížek, Janota

Sparta nám otevřela oči

Matyáš Kudela

V úterý 14.10.jsme k dalšímu kolu žákovské ligy U15 odjeli na pražskou Spartu.
I když jsme byli značně oslabeni, nepodali jsme dobrý výkon a Sparta po zásluze zvítězila. Po prvním poločase jsme prohrávali 1:0, kdy jsme dostali gól po chybě ve středu hřiště, kde se jednoduše zmocnil míče sparťanský hráč a prošel s ním nikým neatakován téměř až do brány. Ve druhém poločase jsme dostali rychlé tři góly a zápas byl rozhodnutý. My jsme alespoň mohli snížit, ale Nezník ani Čížek své šance nevyužili.
sobota 31.7.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 2. kolo
FC MAS Táborsko
24. 07. 2021
Tomáš Pilík: Po třetím gólu už jsem byl klidný
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.