FK VIAGEM PŘÍBRAM
Česká liga žáků U 15, 9. kolo
Sparta vs. Příbram
Branky: ?
Příbram: Melichar - Volf, Šíma, Hájek, Benda - Smetana (36. Belej), Nezník (59. Čejda), Böhm (55. Mezera), Jílek (55. Skalička) - Čížek, Janota

Sparta nám otevřela oči

Matyáš Kudela

V úterý 14.10.jsme k dalšímu kolu žákovské ligy U15 odjeli na pražskou Spartu.
I když jsme byli značně oslabeni, nepodali jsme dobrý výkon a Sparta po zásluze zvítězila. Po prvním poločase jsme prohrávali 1:0, kdy jsme dostali gól po chybě ve středu hřiště, kde se jednoduše zmocnil míče sparťanský hráč a prošel s ním nikým neatakován téměř až do brány. Ve druhém poločase jsme dostali rychlé tři góly a zápas byl rozhodnutý. My jsme alespoň mohli snížit, ale Nezník ani Čížek své šance nevyužili.
sobota 11.2.2023
Příprava A-tým, přát.
FC Písek
FK VIAGEM PŘÍBRAM