06.11.2014
Česká liga žáků U 15, 10. kolo
Příbram vs. Č. Budějovice
Branky: 35.Čížek, 55. Belej
Příbram: Melichar - Čížek, Šíma, Puchmertl, Volf - Smetana (63. Skalička), Anýž, Böhm (65. Nezník), Jílek (50. Čejda) - Janota, Belej

Byli jsme produktivnější,než soupeř

Matyáš Kudela

V dalším kole žákovské ligy jsme přivítali hráče Českých Budějovic a my věděli, že nás nečeká lehký soupeř.
Vyrovnaný první poločas jsme lépe zakončili my. Po centru Beleje nařídil rozhodčí za soupeřovu ruku v pokutovém území penaltu. Z té se Čížek nemýlil - 1:0. Ve druhém poločase jsme si vytvořili další šance, ale až Belej byl v 55.min. po centru Janoty úspěšný, když svoji střelou z voleje nedal brankáři hostí šanci. I Budějovičtí si vytvořili několik šancí a podali velmi sympatický výkon, ale my byli v tomto zápase produktivnější.
sobota 31.7.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 2. kolo
FC MAS Táborsko
24. 07. 2021
Tomáš Pilík: Po třetím gólu už jsem byl klidný
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.