25.10.2014
Česká liga žáků U 15, 12. kolo
Pardubice vs. Příbram
Příbram: Trnka - Čížek, Šíma, Mezera, Benda - Skalička (49. Smetana), Anýž, Bohm (65. Nezník), Čejda - Janota, Belej

Vyrovnaný zápas rozhodly penalty

Matyáš Kudela

Před odjezdem do Pardubic jsme věděli,že nás čeká těžký zápas.
To se také potvrdilo hned od úvodních minut. Těžko jsme se dostávali díky důrazným obráncům soupeře do šancí a když už jsme se dostali poblíž pardubické branky, situace jsme neřešili dobře. My však také dobře bránili a soupeř se do větší šance nedostal. Během sedmdesáti minut nepadl gól a šlo se na penalty. Od nás proměnil: Belej,Čížek a Šíma, naši čtvrtou Nezník zahodil a jelikož jejich hráč dal, přišli jsme o bod za penalty.
sobota 31.7.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 2. kolo
FC MAS Táborsko
24. 07. 2021
Tomáš Pilík: Po třetím gólu už jsem byl klidný
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.