02.11.2014
Česká liga žáků U 15, 13. kolo
Příbram vs. M. Boleslav
Branky: 28. Čížek, 62. Belej, 70. Čejda
Příbram: Trnka - Volf, Šíma, Puchmertl, Benda - Čížek, Anýž, Böhm (60. Nezník), Jílek (60. Čejda) - Belej, Janota

Druhé vítězství s Boleslaví

Matyáš Kudela

V této sezoně už jsme měli jedno utkání s Mladou Boleslaví za sebou. Venkovní zápas jsme zvítězili vysokým rozdílem. Boleslav se ale v poslední době herně i výsledkově zvedla a nás nečekal lehký zápas.
Do vedení jsme se dostali my, když šel po přihrávce Janoty sám na bránu Čížek a krásně obstřelil brankáře - 1:0.Ve 35.min.však po naši hrubé chybě v obraně soupeř vyrovnal. Tato poločasová branka hosty nažhavila, což bylo vidět od úvodu druhého poločasu. Nám se však podařilo výborně vyřešit dva brejky. V prvním případě utekl Janota po pravém křídle, našel před brankou Beleje a ten prostřelil brankáře - 2:1. Ve druhém případě pro změnu utekl po pravém křídle Belej, naservíroval Čejdovi a ten nedal brankáři šanci - 3:1.
sobota 31.7.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 2. kolo
FC MAS Táborsko
24. 07. 2021
Tomáš Pilík: Po třetím gólu už jsem byl klidný
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.