02.11.2014
Příbram
M. Boleslav
Branky: 28. Čížek, 62. Belej, 70. Čejda
Příbram: Trnka - Volf, Šíma, Puchmertl, Benda - Čížek, Anýž, Böhm (60. Nezník), Jílek (60. Čejda) - Belej, Janota

Druhé vítězství s Boleslaví

Matyáš Kudela

V této sezoně už jsme měli jedno utkání s Mladou Boleslaví za sebou. Venkovní zápas jsme zvítězili vysokým rozdílem. Boleslav se ale v poslední době herně i výsledkově zvedla a nás nečekal lehký zápas.
Do vedení jsme se dostali my, když šel po přihrávce Janoty sám na bránu Čížek a krásně obstřelil brankáře - 1:0.Ve 35.min.však po naši hrubé chybě v obraně soupeř vyrovnal. Tato poločasová branka hosty nažhavila, což bylo vidět od úvodu druhého poločasu. Nám se však podařilo výborně vyřešit dva brejky. V prvním případě utekl Janota po pravém křídle, našel před brankou Beleje a ten prostřelil brankáře - 2:1. Ve druhém případě pro změnu utekl po pravém křídle Belej, naservíroval Čejdovi a ten nedal brankáři šanci - 3:1.
neděle 21.4.2019
FC Viktoria Plzeň
06. 04. 2019
Matoušek: Neproměněné šance beru na sebe