FK VIAGEM PŘÍBRAM
Česká liga žáků U 14, 7. kolo
Most vs. Příbram
Branky: 28. Čížek, 62. Belej, 70. Čejda
Most: Trnka - Volf, Šíma, Puchmertl, Benda - Čížek, Anýž, Böhm (60. Nezník), Jílek (60. Čejda) - Belej, Janota
Do vedení jsme se dostali my, když šel po přihrávce Janoty sám na bránu Čížek a krásně obstřelil brankáře - 1:0.Ve 35.min.však po naši hrubé chybě v obraně soupeř vyrovnal. Tato poločasová branka hosty nažhavila, což bylo vidět od úvodu druhého poločasu. Nám se však podařilo výborně vyřešit dva brejky. V prvním případě utekl Janota po pravém křídle, našel před brankou Beleje a ten prostřelil brankáře - 2:1. Ve druhém případě pro změnu utekl po pravém křídle Belej, naservíroval Čejdovi a ten nedal brankáři šanci - 3:1.
sobota 20.8.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 4. kolo
SK Líšeň 2019
FK VIAGEM PŘÍBRAM
13. 08. 2022
Hodnocení zápasu s Karvinou od Marka Nikla
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
AmadeusAmadet a.s.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.