Branky: Ladra 2, Lukeš – Suchan, Reichenauer
Rozhodčí: Matějček – Brda,Nejedlo
M. Boleslav: Roudnický - Lukeš, Kořínek (65. Novotný), Ladra (83. Frommel), Košek, Malý, Bojda (90.Marek), Dratva, Zabilanský, Dohnalík (46. Bečirevič, 93. Vodháněl), Kuhnel
Příbram: Šedivý - Rys, Růžek (60. Reichenauer), Holý, Kvída, Květ, Břížďala (56. Červeňák), Šrain, Suchan, Januška (81. Bouček), Ayong

Zbytečná porážka

Neproměňování šancí a chyby v obraně přinesli našemu dorostu první letošní prohru.
Druhé utkání venku v krátkém sledu jsme začali ještě lépe než v Pardubicích. Kombinační hrou jsme soupeře přitlačili a tentokrát přicházely i veliké brankové příležitosti. Jen Honza Suchan měl 3-4 ohrožení branky. V době našeho největšího tlaku utekl po pravé straně domácí útočník a přesným centrem našel svého spoluhráče a domácí vedli 1:0. Po gólu chvíli trvalo, než se náš tým opět dostal do tempa. V závěru poločasu se nám po akci Ayonga, podařilo Suchanem vyrovnat a dostat se znovu do hry. V posledních vteřinách 1. poločasu ale zahrávala Mladá Boleslav standardní situaci z poloviny hřiště a špatně trefený míč prošel, trestuhodně, po nohami našich obránců až na zadní tyč, kde ho domácí hráč dotlačil do sítě. Po neuvěřitelně smolném poločase jsme do 2.půle opět vstoupili převahou, jenže domácí už nebyli tak pasivní a více si dovolovali. Hra se převalovala z jedné strany na druhou. Z jedné nenápadných akcí propadl stoper Růžek a domácí byli ve dvoubrankovém vedení. Ve snaze s výsledkem něco udělat jsme 2x vystřídali a příchod Červeňáka a Reichenauera byl velkým oživením. Když Reichenauer snížil na 2:3, měli jsme opět hodně navrch. Závěr utkání domácí rozkouskovali střídáním a ošetřováním hráčů a vyrovnat se nám nepodařilo. Prohra v Mladé Boleslavi se řadí, jednoznačně, mezi nešťastné a naprosto zbytečné.