08.08.2014
Liberec vs. Příbram
Branky: Knejzlík - Januška
Rozhodčí: Váňa - Zeman, Rais
Liberec: Zachoval - Dudek (53. Heppner), Janků, Knejzlík, Jakimič (65 Kukla), Doležal (69 Šustek), Barac (88. Stýbal), Pospíšil, Otta, Krejčí, Šustr
Příbram: Šedivý - Rys, Holý, Květ, Břížďala, Bouček, Makoš (65. Reichenauer), Šrain (25. Švab), Januška, Červeňák (90. Schobel), Ayong (79. Junek)

Dobrý bod z Liberce

Tomáš Větrovský

Bez reprezentantů Kvídy, Růžka a bez Suchana, který nastoupil za juniorský tým, odjížděli naši dorostenci do Liberce.
Od první minuty se hrálo svižné utkání, ale bez brankových příležitostí. Obránci na obou stranách pracovali více než spolehlivě, a tak první gól utkaní padl z přímého volného kopu, který excelentním způsobem zahrál Januška. Vedení 0:1 jsme drželi až do 54. minuty druhého poločasu, kdy soupeř ze své jediné brankové příležitosti dokázal skórovat. Další gól už nepadl a zápas skončil spravedlivou remízou.
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.