Příbram: Šedivý - Rys, Růžek, Holý, Kvída, Květ (58. Bouček), Červeňák (88. Schöbel), Suchan, Januška (88. Šváb), Břížďala (58. Šrain), Ayong (77. Reichenauer)
Jihlava: Pokorný - Hekerle (77. Čermák), Kolčava (46. Novotný), Štěpánek, Bajer, Šerý, Fiala, Liška (80. Vitásek), Vedral, Mazel (58. Sargsyan), Šerý (84. Šimončič)

Utkání s týmem, který ještě nepoznal hořkost porážky

Tomáš Větrovský

Ve třetím letošním utkání přivítali dorostenci Příbrami na domácím trávníku dosud neporažený tým Jihlavy a po výsledku 2:0 si připsali druhou letošní výhru.
Od první minuty si náš tým vytvořil místy až drtivý tlak, který korunoval pěkným gólem Januška. I nadále si náš tým vytvářel brankové příležitosti, ale brankář hostí svůj tým výrazně podržel. Ve druhém poločase se Jihlava dostala do hry, ale žádné brankové příležitosti si nevytvářela. O utkání rozhodl druhý vstřelený gól, po nádherné samostatné akci Holého. Náš tým zbytek utkání v poklidu dohrál a naprosto zaslouženě zvítězil.